Pneumatika Matador MP93 Nordicca

Matador MP93 Nordicca

245/40 R19 98V XL

 • Rozmer pneumatiky:245/40 R19 98V XL
 • Index nosnosti:98 (750 kg)
 • Index rýchlosti:V (240 km/h)
 • Pevnosť:XL
 • Typ:osobná
 • Sezóna:zimná
 • Úspora paliva:D
 • Priľnavosť za mokra:C
 • Vonkajšia hlučnosť:72/B
 • Značka:Matador
 • Dezén:MP93 Nordicca
na objednávku 1-2 pracovné dni
cenu a dostupnosť si overte telefonicky, táto stránka nefunguje ako online eshop
Energetický štítok Matador MP93 Nordicca 245/40 R19 98V XL

O pneumatike Matador MP93 Nordicca 245/40 R19 98V XL

Matador MP93 Nordicca je nová zimná pneumatika od Matadoru, ktorá prináša vylepšený výkon vďaka úplne novému smerovému dezénu. Táto pneumatika vás dovezie bezpečne a pohodlne do cieľa, aj keď sú cesty pokryté snehom.

Zlepšená priľnavosť na snehu

Nový dezén s väčším počtom okrajov poskytuje vynikajúcu trakciu na zasnežených vozovkách. Lamely a bloky sú navrhnuté tak, aby zlepšovali brzdný výkon a ovládanie v zákrutách.

Zlepšená ochrana pred aquaplaningom

Rozostavenie drážok v tvare písmena V umožňuje lepšie odvádzanie vody, čo znižuje riziko aquaplaningu. To udržiava stály kontakt pneumatiky s vozovkou aj na mokrých a zasnežených cestách.

Dlhá životnosť

Rovnomerné opotrebovanie behúňa znižuje valivý odpor a zvyšuje kilometrový dojazd.

Záver

Matador MP93 Nordicca je skvelá voľba pre vodičov, ktorí hľadajú bezpečnú, pohodlnú a spoľahlivú zimnú pneumatiku.

Značka pneumatiky - Matador

O značke Matador

Pneumatiky Matador: Tradičná domáca značka

Pneumatiky Matador symbolizujú tradičnú domácu značku s viac ako 100-ročnou históriou, a preto nie je divu, že patrí medzi tie najpredávanejšie. Ako súčasť skupiny Continental Group, spĺňa Matador vysoké požiadavky aj v oblasti vývoja a výroby. S letnými a zimnými pneumatikami Matador vyvinutými skutočnými odborníkmi budete schopní reagovať na akékoľvek situácie na ceste.

Značka Matador je najznámejšia zo všetkých značiek pneumatík, ktoré sú dostupné na slovenskom trhu. Táto stredná trieda pneumatík je zaujímavá najmä pre zákazníkov, ktorí hľadajú pneumatiky za rozumnú cenu a s primeranou kvalitou. Matador ponúka široké portfólio produktov pre všetky segmenty a poveternostné podmienky. V roku 2021 prichádza na trh s novou zimnou pneumatikou MP93 Nordicca a neskôr aj s novou letnou pneumatikou Hectorra 5.

Prvá Matadorka bola vyrobená v roku 1925 v Bratislave, kde vznikol historicky prvý výrobný závod pneumatík v bývalom Československu. Vtedajšie pneumatiky Matador boli určené pre všetky známe československé automobily, ako sú Tatra, Škoda, Aero a iné. O niekoľko rokov neskôr sa výroba pneumatík Matador presunula do Púchova, kde sa dlhodobo usadila. V súčasnosti Matador patrí medzi strategické podniky na Slovensku. Ich pneumatiky sa exportujú do viac ako 80 krajín po celom svete.

Značky ktoré predávame

pneumatiky značky Matadorpneumatiky značky Barumpneumatiky značky Continentalpneumatiky značky Michelinpneumatiky značky Paxaropneumatiky značky Goodyear
a mnohé ďalšie…