Pneumatika Barum Polaris 5

Barum Polaris 5

195/65 R15 91T

  • Rozmer pneumatiky:195/65 R15 91T
  • Index nosnosti:91 (615 kg)
  • Index rýchlosti:T (190 km/h)
  • Typ:osobná
  • Sezóna:zimná
  • Úspora paliva:C
  • Priľnavosť za mokra:C
  • Vonkajšia hlučnosť:72/B
  • Značka:Barum
  • Dezén:Polaris 5
na objednávku 1-2 pracovné dni
cenu a dostupnosť si overte telefonicky, táto stránka nefunguje ako online eshop
Energetický štítok Barum Polaris 5 195/65 R15 91T

O pneumatike Barum Polaris 5 195/65 R15 91T

Zimné pneumatiky Barum POLARIS 5 dosahujú vynikajúce výsledky na zasneženej vozovke. Dezén Polaris 5 bol vyvinutý s cieľom zlepšiť jazdné vlastnosti oproti svojmu predchodcovi, dezénu Polaris 3. Tieto pneumatiky sú vhodné pre vozidlá strednej triedy a aj pre ťažšie SUV.

Dezén pneumatík Barum POLARIS 5, určený pre zimné podmienky, zabezpečuje bezpečný pocit počas jazdy, vďaka svojej vynikajúcej priľnavosti na snehu, čo umožňuje ideálny kontakt s vozovkou. To výrazne skracuje brzdnú dráhu a zabezpečuje vynikajúcu trakciu. Na mokrých povrchoch tieto pneumatiky efektívne odvádzajú vodu z dezénu, čo zabezpečuje bezpečnú jazdu aj na mokrej vozovke. Optimalizovaný dezén týchto pneumatík znižuje hladinu hluku počas jazdy, čo prispieva k pohodlnejšej jazde. Nižší hluk zabezpečuje uvoľnenú a pokojnejšiu jazdu pre vodiča a ostatných cestujúcich.

Značka pneumatiky - Barum

O značke Barum

Pneumatiky Barum: Ideálne pre strednú európu

Pneumatiky Barum sú ideálne pre stredoeurópske klimatické podmienky. Ponúkajú vyvážené jazdné vlastnosti, solídny výkon a dlhú životnosť - všetko to, čo by ste od kvalitných pneumatík očakávali. A to všetko za prijateľnú cenu, čo je v súlade so sloganom značky: „Dobré pneumatiky. Dobrá cena.“ Barum, ako značka s rozpočtovým prístupom, je najpredávanejšou v kategórii osobných pneumatík na českom trhu a tiež si získala veľkú popularitu na Slovensku. S vstupom do úspešného koncernu Continental Group posilnila Barum svoje stabilné postavenie medzi výrobcami pneumatík. Ich výrobný závod v Otrokoviciach ročne vyprodukuje viac ako 21 miliónov osobných pneumatík.

Zakladatelia českej značky Barum, Baťa, Rubena a Mitas, položili základy firmy v roku 1948, keď sa rozhodli spojiť svoje sily a založili podnik na výrobu pneumatík v meste Zlín. Už od začiatku mali jediný hlavný cieľ: vytvoriť výkonné, odolné a cenovo dostupné pneumatiky Barum. Ich ambície sa staly skutočnosťou a pneumatiky Barum začali preukazovať svoju kvalitu na viacerých medzinárodných automobilových pretekoch. Od roku 1971 sa dokonca každoročne koná medzinárodná športová udalosť, ktorá nesie ich názov - Barum Czech Rally v Zlíne, ktorá patrí medzi najvýznamnejšie športové podujatia v Českej republike.

Značky ktoré predávame

pneumatiky značky Matadorpneumatiky značky Barumpneumatiky značky Continentalpneumatiky značky Michelinpneumatiky značky Paxaropneumatiky značky Goodyear
a mnohé ďalšie…