Pneumatika Continental WinterContact TS870

Continental WinterContact TS870

185/60 R15 84T

  • Rozmer pneumatiky:185/60 R15 84T
  • Index nosnosti:84 (500 kg)
  • Index rýchlosti:T (190 km/h)
  • Typ:osobná
  • Sezóna:zimná
  • Úspora paliva:C
  • Priľnavosť za mokra:B
  • Vonkajšia hlučnosť:70/B
  • Značka:Continental
  • Dezén:WinterContact TS870
na objednávku 1-2 pracovné dni
cenu a dostupnosť si overte telefonicky, táto stránka nefunguje ako online eshop
Energetický štítok Continental WinterContact TS870 185/60 R15 84T

O pneumatike Continental WinterContact TS870 185/60 R15 84T

Pneumatiky Continental WINTER CONTACT TS870 predstavujú novú zimnú sériu určenú pre menšie a stredné osobné automobily. Sú dostupné v rôznych rozmeroch od 14 do 17 palcov. S týmito pneumatikami budete bez problémov zvládať všetky výzvy, ktoré zima prinesie.

Keď príde prvý sneh, môžete sa spoľahnúť na to, že vylepšená zmes týchto pneumatík zabezpečí optimálne správanie vášho vozidla a udržíte kontrolu aj počas náročných zimných jázd. Dezén pneumatík Continental WINTER CONTACT TS870 je navrhnutý tak, aby minimalizoval riziko aquaplaningu a zlepšil brzdný výkon na mokrých vozovkách. Tieto pneumatiky vám poskytnú istotu aj pri dlhších cestách. Ich flexibilná polymérová zmes zabezpečuje vysoký kilometrový dojazd a minimalizuje valivý odpor.

Značka pneumatiky - Continental

O značke Continental

Pneumatiky Continental: Známka nemeckej odbornosti

Pneumatiky Continental sú vyrábané s nemeckou odbornosťou a za použitia tých najmodernejších technológií. Práve pneumatiky Continental sa používajú na prvé obutie pri väčšine osobných automobilov vyrobených v Európe. Každé tretie auto opustí výrobnú linku na pneumatikách Continental. Zimné a letné pneumatiky Continental sú dostupné v širokej škále rozmerov, čo zabezpečuje ideálny druh pneumatík pre každý typ vozidla – od rodinných až po športové. S výberom prémiových pneumatík Continental si kupujete stabilnú značku, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť. Výborné jazdné vlastnosti, dlhá životnosť a najmä bezpečnosť sú samozrejmosťou. O tom svedčia aj výsledky nezávislých testov pneumatík, kde se Continental pravidelne umiestňuje na popredných miestach.

Značka Continental predstavuje nemeckého giganta v oblasti automobilov, ktorý bol založený v meste Hannover už v roku 1871. Od té doby dokázal Continental vybudovať stabilnú výrobnú základňu, ktorá sa aktuálne nachádza vo viac ako 60 krajinách. Do koncernu Continental patria také populárne značky pneumatík jako Matador, Barum, a také méně známe značky jako Uniroyal a Semperit. Continental se postaral o několik průlomových inovací v oblasti pneumatik, jako je například první bezdušová pneumatika.

Značky ktoré predávame

pneumatiky značky Matadorpneumatiky značky Barumpneumatiky značky Continentalpneumatiky značky Michelinpneumatiky značky Paxaropneumatiky značky Goodyear
a mnohé ďalšie…