Pneumatika Matador Hectorra 5

Matador Hectorra 5

205/60 R16 92V

  • Rozmer pneumatiky:205/60 R16 92V
  • Index nosnosti:92 (630 kg)
  • Index rýchlosti:V (240 km/h)
  • Typ:osobná
  • Sezóna:letná
  • Úspora paliva:C
  • Priľnavosť za mokra:B
  • Vonkajšia hlučnosť:71/B
  • Značka:Matador
  • Dezén:Hectorra 5
na objednávku 1-2 pracovné dni
cenu a dostupnosť si overte telefonicky, táto stránka nefunguje ako online eshop
Energetický štítok Matador Hectorra 5 205/60 R16 92V

O pneumatike Matador Hectorra 5 205/60 R16 92V

Matador Hectorra 5 je novou vlajkovou loďou letných pneumatík od výrobcu Matador, ktorá pokračuje v stopách veľmi dobre známeho modelu HECTORRA 3. V porovnaní s predchodcom ponúka vyšší výkon pri nižšom opotrebení a efektívnejšiu spotrebu pohonných hmôt. S rozsiahlym rozmerovým spektrom od 14 do 20 palcov je ideálnou voľbou pre väčšinu osobných a SUV automobilov.

Jeho vyvážený dezén a dobre rozmiestnené lamely prispievajú k pohodliu počas letnej jazdy. Nová generácia pneumatiky je výrazne efektívnejšia. Vnútorná časť dezénu má zlepšenú štruktúru, čo udržiava optimálny kontakt medzi pneumatikou a vozovkou. Týmto spôsobom je zaručený výborný brzdný výkon aj na mokrých povrchoch.

Značka pneumatiky - Matador

O značke Matador

Pneumatiky Matador: Tradičná domáca značka

Pneumatiky Matador symbolizujú tradičnú domácu značku s viac ako 100-ročnou históriou, a preto nie je divu, že patrí medzi tie najpredávanejšie. Ako súčasť skupiny Continental Group, spĺňa Matador vysoké požiadavky aj v oblasti vývoja a výroby. S letnými a zimnými pneumatikami Matador vyvinutými skutočnými odborníkmi budete schopní reagovať na akékoľvek situácie na ceste.

Značka Matador je najznámejšia zo všetkých značiek pneumatík, ktoré sú dostupné na slovenskom trhu. Táto stredná trieda pneumatík je zaujímavá najmä pre zákazníkov, ktorí hľadajú pneumatiky za rozumnú cenu a s primeranou kvalitou. Matador ponúka široké portfólio produktov pre všetky segmenty a poveternostné podmienky. V roku 2021 prichádza na trh s novou zimnou pneumatikou MP93 Nordicca a neskôr aj s novou letnou pneumatikou Hectorra 5.

Prvá Matadorka bola vyrobená v roku 1925 v Bratislave, kde vznikol historicky prvý výrobný závod pneumatík v bývalom Československu. Vtedajšie pneumatiky Matador boli určené pre všetky známe československé automobily, ako sú Tatra, Škoda, Aero a iné. O niekoľko rokov neskôr sa výroba pneumatík Matador presunula do Púchova, kde sa dlhodobo usadila. V súčasnosti Matador patrí medzi strategické podniky na Slovensku. Ich pneumatiky sa exportujú do viac ako 80 krajín po celom svete.

Značky ktoré predávame

pneumatiky značky Matadorpneumatiky značky Barumpneumatiky značky Continentalpneumatiky značky Michelinpneumatiky značky Paxaropneumatiky značky Goodyear
a mnohé ďalšie…