Pneumatika Nexen Nblue HD Plus

Nexen Nblue HD Plus

205/55 R16 91V

  • Rozmer pneumatiky:205/55 R16 91V
  • Index nosnosti:91 (615 kg)
  • Index rýchlosti:V (240 km/h)
  • Typ:osobná
  • Sezóna:letná
  • Úspora paliva:C
  • Priľnavosť za mokra:B
  • Vonkajšia hlučnosť:69/B
  • Značka:Nexen
  • Dezén:Nblue HD Plus
na objednávku 1-2 pracovné dni
cenu a dostupnosť si overte telefonicky, táto stránka nefunguje ako online eshop
Energetický štítok Nexen Nblue HD Plus 205/55 R16 91V

O pneumatike Nexen Nblue HD Plus 205/55 R16 91V

Nexen N´BLUE HD PLUS: Vysokovýkonná Letná Pneumatika

Nexen N´BLUE HD PLUS predstavuje vysokovýkonnú letnú pneumatiku, navrhnutú pre náročných zákazníkov. S výbornými výsledkami pri testoch na suchom i mokrom povrchu a vynikajúcim nízkym valivým odporom je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivosť a tichú jazdu za prijateľnú cenu.

Pri jej vývoji bol kladený dôraz na udržanie vysokého výkonu pri súčasnom minimalizovaní valivého odporu, čím je pneumatika Nexen N´BLUE HD PLUS šetrná k vašej peňaženke. Stabilitu pri priamom pohybe zabezpečujú tri pevné, široké stredové rebrá, zatiaľ čo zosilnený ramenný pás poskytuje vynikajúcu priľnavosť v zákrutách. Štyri široké pozdĺžne drážky efektívne odvádzajú vodu, pričom menšie priečne drážky dopĺňajú výkon na mokrej vozovke.

Značka pneumatiky - Nexen

O značke Nexen

Nexen - Inovácia a Kvalita v Pneumatikách

Pneumatiky Nexen predstavujú značku s obrovským potenciálom, ktorá si v posledných rokoch získava čoraz väčšiu popularitu medzi zákazníkmi. Ich osobné pneumatiky sú vyrábané s využitím pokročilých technológií, pričom zostávajú cenovo dostupné, čo je ich veľkou výhodou. Patria do zlatej strednej triedy pneumatík a napriek svojej cenovej dostupnosti sa osvedčujú aj v náročných podmienkach a pri vyšších rýchlostiach. Nexen, kórejský výrobca, je považovaný za jedného z najpokrokovejších producentov pneumatík na svete. V poslednej dobe sa podiel pneumatík Nexen na trhu zvýšil z 8 % na 20 % a užívatelia im udeľujú veľmi pozitívne hodnotenia.

Prvá pneumatika Nexen bola vyrobená v roku 1956 v Južnej Kórei. Názov značky Nexen je zložený zo slov "next century" (nové storočie). Postupne sa Nexenovi podarilo preniknúť na americký a európsky trh. Jedna z najmodernejších tovární Nexen sa nachádza v Českej republike. Pneumatiky Nexen sú dnes známe v 120 krajinách sveta. Spoločnosť si patentovala napríklad nanokompozitnú silikátovú gumu, čo zlepšuje priľnavosť pneumatík. Nexen získal aj ocenenia za dizajn značky a snaží sa o zviditeľnenie aj prostredníctvom športu, kde je hlavným sponzorom juhokórejského profesionálneho bejzbalového tímu a partnerom anglického futbalového klubu Manchester City.

Značky ktoré predávame

pneumatiky značky Matadorpneumatiky značky Barumpneumatiky značky Continentalpneumatiky značky Michelinpneumatiky značky Paxaropneumatiky značky Goodyear
a mnohé ďalšie…