Pneumatika Barum Bravuris 5 HM

Barum Bravuris 5 HM

195/65 R15 91T

  • Rozmer pneumatiky:195/65 R15 91T
  • Index nosnosti:91 (615 kg)
  • Index rýchlosti:T (190 km/h)
  • Typ:osobná
  • Sezóna:letná
  • Úspora paliva:C
  • Priľnavosť za mokra:B
  • Vonkajšia hlučnosť:71/B
  • Značka:Barum
  • Dezén:Bravuris 5 HM
na objednávku 1-2 pracovné dni
cenu a dostupnosť si overte telefonicky, táto stránka nefunguje ako online eshop

O pneumatike Barum Bravuris 5 HM 195/65 R15 91T

Letná pneumatika Barum BRAVURIS 5 HM disponuje zmesou, ktorá zabezpečuje spoľahlivú priľnavosť k vozovke, nízky valivý odpor a predovšetkým vysoký kilometrový dojazd. Skratka HM predstavuje high mileage, čo znamená vysoký kilometrový výkon.

Táto pneumatika je vybavená novou polymérovou technológiou, ktorá zvyšuje jej odolnosť. Atraktívny dizajn stredovej časti s vylepšenými bočnými drážkami zabezpečuje hladké odvaľovanie. Efektívne rozloženie dotykovej plochy napomáha predchádzať nepravidelnému opotrebeniu pneumatiky. Technológia zdokonalená najnovšou silikou udržuje priľnavosť a valivý odpor na špičkovej úrovni. Bezchybné ovládanie riadenia je samozrejmosťou. Vďaka lepšiemu rozloženiu dezénu sa znižuje miera deformácie samotnej pneumatiky a minimalizuje sa jej prehrievanie.

Značka pneumatiky - Barum

O značke Barum

Pneumatiky Barum: Ideálne pre strednú európu

Pneumatiky Barum sú ideálne pre stredoeurópske klimatické podmienky. Ponúkajú vyvážené jazdné vlastnosti, solídny výkon a dlhú životnosť - všetko to, čo by ste od kvalitných pneumatík očakávali. A to všetko za prijateľnú cenu, čo je v súlade so sloganom značky: „Dobré pneumatiky. Dobrá cena.“ Barum, ako značka s rozpočtovým prístupom, je najpredávanejšou v kategórii osobných pneumatík na českom trhu a tiež si získala veľkú popularitu na Slovensku. S vstupom do úspešného koncernu Continental Group posilnila Barum svoje stabilné postavenie medzi výrobcami pneumatík. Ich výrobný závod v Otrokoviciach ročne vyprodukuje viac ako 21 miliónov osobných pneumatík.

Zakladatelia českej značky Barum, Baťa, Rubena a Mitas, položili základy firmy v roku 1948, keď sa rozhodli spojiť svoje sily a založili podnik na výrobu pneumatík v meste Zlín. Už od začiatku mali jediný hlavný cieľ: vytvoriť výkonné, odolné a cenovo dostupné pneumatiky Barum. Ich ambície sa staly skutočnosťou a pneumatiky Barum začali preukazovať svoju kvalitu na viacerých medzinárodných automobilových pretekoch. Od roku 1971 sa dokonca každoročne koná medzinárodná športová udalosť, ktorá nesie ich názov - Barum Czech Rally v Zlíne, ktorá patrí medzi najvýznamnejšie športové podujatia v Českej republike.

Značky ktoré predávame

pneumatiky značky Matadorpneumatiky značky Barumpneumatiky značky Continentalpneumatiky značky Michelinpneumatiky značky Paxaropneumatiky značky Goodyear
a mnohé ďalšie…