Pneumatika Matador MP47 Hectorra 3

Matador MP47 Hectorra 3

165/70 R14 81T

  • Rozmer pneumatiky:165/70 R14 81T
  • Index nosnosti:81 (462 kg)
  • Index rýchlosti:T (190 km/h)
  • Typ:osobná
  • Sezóna:letná
  • Úspora paliva:D
  • Priľnavosť za mokra:C
  • Vonkajšia hlučnosť:70/B
  • Značka:Matador
  • Dezén:MP47 Hectorra 3
na objednávku 1-2 pracovné dni
cenu a dostupnosť si overte telefonicky, táto stránka nefunguje ako online eshop
Energetický štítok Matador MP47 Hectorra 3 165/70 R14 81T

O pneumatike Matador MP47 Hectorra 3 165/70 R14 81T

Pneumatika Matador MP47 Hectorra 3 vznikla spojením moderného asymetrického dezénu a najnovších výrobných technológií. Je vhodná pre takmer všetky druhy osobných automobilov a zabezpečuje pohodlnú a bezpečnú jazdu.

Nízka hlučnosť pneumatiky zabezpečuje vaše pohodlie počas jazdy, a to vďaka optimálnemu rozloženiu dezénu a uzatvoreným vonkajším ramenám. Rozšírené stredové drážky zvyšujú bezpečnosť tým, že účinne odvádzajú viac vody a znižujú riziko aquaplaningu. Pneumatika Matador MP47 Hectorra 3 je vybavená pevnými a tuhými obvodovými pásikmi, ktoré efektívne prenášajú brzdné a záberové sily. Vaše vozidlo bude dobre ovládateľné a brzdná dráha bude kratšia. Rovnomerné rozloženie merného tlaku na stopu pneumatiky výrazne zvyšuje jej kilometrový dojazd.

Značka pneumatiky - Matador

O značke Matador

Pneumatiky Matador: Tradičná domáca značka

Pneumatiky Matador symbolizujú tradičnú domácu značku s viac ako 100-ročnou históriou, a preto nie je divu, že patrí medzi tie najpredávanejšie. Ako súčasť skupiny Continental Group, spĺňa Matador vysoké požiadavky aj v oblasti vývoja a výroby. S letnými a zimnými pneumatikami Matador vyvinutými skutočnými odborníkmi budete schopní reagovať na akékoľvek situácie na ceste.

Značka Matador je najznámejšia zo všetkých značiek pneumatík, ktoré sú dostupné na slovenskom trhu. Táto stredná trieda pneumatík je zaujímavá najmä pre zákazníkov, ktorí hľadajú pneumatiky za rozumnú cenu a s primeranou kvalitou. Matador ponúka široké portfólio produktov pre všetky segmenty a poveternostné podmienky. V roku 2021 prichádza na trh s novou zimnou pneumatikou MP93 Nordicca a neskôr aj s novou letnou pneumatikou Hectorra 5.

Prvá Matadorka bola vyrobená v roku 1925 v Bratislave, kde vznikol historicky prvý výrobný závod pneumatík v bývalom Československu. Vtedajšie pneumatiky Matador boli určené pre všetky známe československé automobily, ako sú Tatra, Škoda, Aero a iné. O niekoľko rokov neskôr sa výroba pneumatík Matador presunula do Púchova, kde sa dlhodobo usadila. V súčasnosti Matador patrí medzi strategické podniky na Slovensku. Ich pneumatiky sa exportujú do viac ako 80 krajín po celom svete.

Značky ktoré predávame

pneumatiky značky Matadorpneumatiky značky Barumpneumatiky značky Continentalpneumatiky značky Michelinpneumatiky značky Paxaropneumatiky značky Goodyear
a mnohé ďalšie…