Pneumatika Matador MP62 All Weather EVO

Matador MP62 All Weather EVO

185/60 R15 88H XL

 • Rozmer pneumatiky:185/60 R15 88H XL
 • Index nosnosti:88 (560 kg)
 • Index rýchlosti:H (210 km/h)
 • Pevnosť:XL
 • Typ:osobná
 • Sezóna:celoročná
 • Úspora paliva:D
 • Priľnavosť za mokra:C
 • Vonkajšia hlučnosť:71/B
 • Značka:Matador
 • Dezén:MP62 All Weather EVO
na objednávku 1-2 pracovné dni
cenu a dostupnosť si overte telefonicky, táto stránka nefunguje ako online eshop
Energetický štítok Matador MP62 All Weather EVO 185/60 R15 88H XL

O pneumatike Matador MP62 All Weather EVO 185/60 R15 88H XL

Pneumatiky Matador MP62 All Weather EVO sú ideálne pre osobné vozidlá a umožňujú ich použitie počas celého roka, vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam v rôznych poveternostných podmienkach.

Táto pneumatika disponuje vylepšenými ovládacími vlastnosťami, ktoré zabezpečujú bezpečnú jazdu na suchých alebo mokrých letných cestách a zároveň skracujú brzdnú dráhu na zasnežených vozovkách. Smerový dezén s pevnými ramennými blokmi zvyšuje tuhosť pneumatiky, čo pozitívne ovplyvňuje stabilitu vášho vozidla pri prejazde zákrutami. Dodatočné záberové hrany a umiestnenie zimných lamiel do strednej časti zlepšujú trakciu na snehu a ešte viac skracujú brzdnú dráhu. Široká obvodová drážka a príslušné priečne drážky zabezpečujú účinnú ochranu pred aquaplaningom. S pneumatikou Matador MP62 All Weather EVO budete mať vaše vozidlo stále pod kontrolou.

Značka pneumatiky - Matador

O značke Matador

Pneumatiky Matador: Tradičná domáca značka

Pneumatiky Matador symbolizujú tradičnú domácu značku s viac ako 100-ročnou históriou, a preto nie je divu, že patrí medzi tie najpredávanejšie. Ako súčasť skupiny Continental Group, spĺňa Matador vysoké požiadavky aj v oblasti vývoja a výroby. S letnými a zimnými pneumatikami Matador vyvinutými skutočnými odborníkmi budete schopní reagovať na akékoľvek situácie na ceste.

Značka Matador je najznámejšia zo všetkých značiek pneumatík, ktoré sú dostupné na slovenskom trhu. Táto stredná trieda pneumatík je zaujímavá najmä pre zákazníkov, ktorí hľadajú pneumatiky za rozumnú cenu a s primeranou kvalitou. Matador ponúka široké portfólio produktov pre všetky segmenty a poveternostné podmienky. V roku 2021 prichádza na trh s novou zimnou pneumatikou MP93 Nordicca a neskôr aj s novou letnou pneumatikou Hectorra 5.

Prvá Matadorka bola vyrobená v roku 1925 v Bratislave, kde vznikol historicky prvý výrobný závod pneumatík v bývalom Československu. Vtedajšie pneumatiky Matador boli určené pre všetky známe československé automobily, ako sú Tatra, Škoda, Aero a iné. O niekoľko rokov neskôr sa výroba pneumatík Matador presunula do Púchova, kde sa dlhodobo usadila. V súčasnosti Matador patrí medzi strategické podniky na Slovensku. Ich pneumatiky sa exportujú do viac ako 80 krajín po celom svete.

Značky ktoré predávame

pneumatiky značky Matadorpneumatiky značky Barumpneumatiky značky Continentalpneumatiky značky Michelinpneumatiky značky Paxaropneumatiky značky Goodyear
a mnohé ďalšie…