Pneumatika Mitas Terra Force-MX SM

Mitas Terra Force-MX SM

120/90-18 65M

  • Rozmer pneumatiky:120/90-18 65M
  • Index nosnosti:65 (290 kg)
  • Index rýchlosti:M (130 km/h)
  • Typ:motorková
  • Značka:Mitas
  • Dezén:Terra Force-MX SM
77,00 €/ks s DPH
bežne skladom 1 ks
cenu a dostupnosť si overte telefonicky, táto stránka nefunguje ako online eshop

O pneumatike Mitas Terra Force-MX SM 120/90-18 65M

Pneumatika TERRA FORCE-MX SM pre motokrosové závody a tréningy

Pre jazdcov, ktorí trénujú alebo súťažia v mäkkom až stredne tvrdom teréne a hľadajú najlepší trakčný výkon, kontrolu a brzdný výkon, je ideálnou voľbou pneumatika TERRA FORCE-MX SM.

Táto pneumatika má špeciálne navrhnutý predný a zadný dezén, ktorý je koncipovaný tak, aby poskytoval optimálnu trakciu na mäkkom povrchu. Hroty dezénu sa zaryjú hlboko do zeme, čo výrazne zlepšuje akceleráciu, zatáčanie a brzdenie bez straty trakcie. Dezén prednej pneumatiky bol starostlivo navrhnutý pre maximálnu stabilitu v priamom smere.

Značka pneumatiky - Mitas

O značke Mitas

Historia a Vývoj Spoločnosti MITAS: Odborníci na Mimocestné Pneumatiky

Spoločnosť MITAS, pôvodne známa ako Pneumichelin a.s., sa špecializuje na výrobu mimocestných pneumatík pre poľnohospodárske a priemyselné vozidlá, vrátane motocyklov. Jej história siaha až do tridsiatych rokov, keď firma Michelin založila továreň na výrobu pneumatík s názvom Pneumichelin a.s.

Počas druhej svetovej vojny továreň zabrali Nemci na výrobu vojnového materiálu. Po vojne bol podnik pridelený štátu, stal sa národným podnikom a dostal názov MITASMIchelin a veriTAS. Spoločnosť sa postupne rozrastala a začala sa venovať výrobe nákladných pneumatík.

S postupným vývojom spoločnosti sa MITAS začala špecializovať na výrobu celooceľových poľnohospodárskych a radiálnych traktorových plášťov. Jej aktivity sa rozšírili do celého agropodnikania, pričom prispôsobila svoju výrobu a technológie potrebám tohto odvetvia.

Pneumatiky MITAS sa stali považovanými za jedny z najlepších na svete v odvetví. Dnes patrí MITAS medzi popredných výrobcov mimocestných pneumatík na svete.

Značky ktoré predávame

pneumatiky značky Matadorpneumatiky značky Barumpneumatiky značky Continentalpneumatiky značky Michelinpneumatiky značky Paxaropneumatiky značky Goodyear
a mnohé ďalšie…